Informations sur le produit "Astilbe Japonica 'Deutschland'"
.
| Aantal per m²: | 9 |
|---|---|
| Bij- en vlinder lokkend: | Oui |
| Bloei- en groeihoogte: | 60 - 70 cm |
| Bloeiperiode: | Julliet |
| Bloemkleur: | Blanc |
| Geleverd als: | Plante dans un pot de pépinière |
| Geschikt als snijbloem: | Oui |
| Geschikt voor in pot: | Oui |
| Geurend: | Non |
| Hardheidszone: | 5, 6, 7, 8, 9 |
| Hert en knaagdier bestendig: | Oui |
| Per verpakking: | 1 |
| Plantafstand: | 30 - 35 cm |
| Plantdiepte: | 5 cm |
| Plant type: | Ombre |
| Pot maat: | 11 cm |
| Standplaats / plantpositie: | Ombre partielle |
| Verwildering: | Oui |
| Winterhard: | Oui |