Informations sur le produit "Collection de bulbes de printemps naturalisants"
.
| Bloei- en groeihoogte: | 20 - 30 cm |
|---|---|
| Bloeiperiode: | Mars, Avril, Mai |
| Bloemkleur: | Mixte |
| Bol/knol maat: | 5/+ |
| Geleverd als: | Bulbe à fleurs ou tubercule |
| Geschikt voor in pot: | Oui |
| Hardheidszone: | 5, 6, 7, 8, 9 |
| Hert en knaagdier bestendig: | Oui |
| Per verpakking: | 100 |
| Plantafstand: | 5 cm |
| Plantdiepte: | 4 - 6 cm |
| Soort: | Collections de Bulbes Printemps |
| Verwildering: | Oui |
| Winterhard: | Oui |