Informations sur le produit "Dahlia Fleurel®"
Deze grootbloemige dahlia Fleurel is een lust voor het oog, een wit bloeiende parel die prachtig zal schitteren in uw tuin. De dominante zomerbloeier wordt gekenmerkt door een lange bloeiperiode. Deze decoratieve dahlia is overal te vinden van juli tot oktober. Zijn dinerplaat bloemen groeien tot 20 cm - de grootte van een dinerbord! Deze aantrekkelijke bloem is niet meer weg te denken uit ons land en blijft een grote populariteit genieten. Geef hem een plek in de volle zon, zodat hij zijn schoonheid volledig kan ontwikkelen. Een geweldige perkplant die een geweldige blikvanger zal zijn.
| Aantal per m²: | 5 |
|---|---|
| Bij- en vlinder lokkend: | Non |
| Bloei- en groeihoogte: | 80 - 90 cm |
| Bloeiperiode: | Julliet, Août, Septembre, Octobre |
| Bloemdiameter: | 25 cm |
| Bloemkleur: | Blanc |
| Bol/knol maat: | I |
| Geleverd als: | Bulbe à fleurs ou tubercule |
| Geschikt als snijbloem: | Oui |
| Geschikt voor in pot: | Non |
| Geurend: | Non |
| Hardheidszone: | 5, 6, 7, 8, 9 |
| Hert en knaagdier bestendig: | Oui |
| Per verpakking: | 1 |
| Plantafstand: | 25 - 30 cm |
| Plantdiepte: | 3 - 5 cm |
| Soort: | Dahlia |
| Standplaats / plantpositie: | Ombre partielle, Plein soleil |
| Type bol: | Dinnerplate, Décoratif |
| Verwildering: | Non |
Customers also viewed