Informations sur le produit "Emballage XL Tulipe Red Impression®"
Si vous recherchez une tulipe rouge classique, vous venez de trouver la meilleure qui soit !
| Bij- en vlinder lokkend: | Non |
|---|---|
| Bloei- en groeihoogte: | 50 - 60 cm |
| Bloeiperiode: | Avril |
| Bloemkleur: | Rouge |
| Bol/knol maat: | 12/14 |
| Geleverd als: | Bulbe à fleurs ou tubercule |
| Geschikt als snijbloem: | Oui |
| Geschikt voor in pot: | Non |
| Geurend: | Non |
| Hardheidszone: | 5, 6, 7, 8, 9 |
| Hert en knaagdier bestendig: | Non |
| Per verpakking: | 50 |
| Plantafstand: | 10 - 12 cm |
| Plantdiepte: | 10 - 12 cm |
| Soort: | Tulipa |
| Standplaats / plantpositie: | Ombre partielle, Plein soleil |
| Type bol: | Darwinhybride |
| Verwildering: | Non |
| Winterhard: | Oui |