Informations sur le produit "Tulipe Spryng Break®"
.
| Aantal per m²: | 100 |
|---|---|
| Bij- en vlinder lokkend: | Non |
| Bloei- en groeihoogte: | 40 - 50 cm |
| Bloeiperiode: | Mai |
| Bloemkleur: | Orange, Rose |
| Geleverd als: | Bulbe à fleurs ou tubercule |
| Geschikt als snijbloem: | Oui |
| Geschikt voor in pot: | Non |
| Geurend: | Non |
| Hert en knaagdier bestendig: | Non |
| Per verpakking: | 10 |
| Plantafstand: | 10 cm |
| Plantdiepte: | 10 cm |
| Soort: | Tulipa |
| Standplaats / plantpositie: | Ombre partielle, Plein soleil |
| Type bol: | Triumph |
| Verwildering: | Non |
| Winterhard: | Oui |