Informations sur le produit "Tulipe Whispering Dream"
.
| Aantal per m²: | 70 |
|---|---|
| Bij- en vlinder lokkend: | Non |
| Bloei- en groeihoogte: | 40 - 50 cm |
| Bloeiperiode: | Mai |
| Bloemkleur: | Blanc, Rose |
| Geleverd als: | Bulbe à fleurs ou tubercule |
| Geschikt als snijbloem: | Non |
| Geschikt voor in pot: | Non |
| Geurend: | Non |
| Hardheidszone: | 5, 6, 7, 8, 9 |
| Hert en knaagdier bestendig: | Non |
| Per verpakking: | 10 |
| Plantafstand: | 10 - 12 cm |
| Plantdiepte: | 10 - 12 cm |
| Soort: | Tulipa |
| Standplaats / plantpositie: | Ombre partielle, Plein soleil |
| Type bol: | Fleurir lys |
| Verwildering: | Non |
| Winterhard: | Oui |