Informations sur le produit "Collection de Bulbes Allium à 250"
.
| Bij- en vlinder lokkend: | Oui |
|---|---|
| Bloei- en groeihoogte: | 20 - 80 cm |
| Bloeiperiode: | Avril, Mai, Julliet, juni |
| Bloemkleur: | Blanc, Jaune, Lila, Violet |
| Bol/knol maat: | 5/+, 10/12, 12/14 |
| Geleverd als: | Bulbe à fleurs ou tubercule |
| Geschikt als snijbloem: | Oui |
| Geschikt voor in pot: | Non |
| Geurend: | Non |
| Hardheidszone: | 5, 6, 7, 8, 9 |
| Hert en knaagdier bestendig: | Oui |
| Per verpakking: | 250 |
| Plantafstand: | 25 - 30 cm |
| Plantdiepte: | 12 - 14 cm |
| Soort: | Allium |
| Standplaats / plantpositie: | Ombre partielle, Plein soleil |
| Verwildering: | Oui |
| Winterhard: | Oui |