Informations sur le produit "Dahlia Totally Tangerine"
De Dahlia Totally Tangerine is bijzonder populair, niet alleen bij onze klanten, maar ook bij bijen en vlinders. De roze bloemen met een opvallend centrum maken van deze anemoonbloemige Dahlia iets bijzonders. Deze Dahlia bereikt een hoogte van 70-80cm en bloeit bijzonder rijk. Geef deze dame, samen met andere soorten, een prominente plaats in jouw tuin. Hij geeft de voorkeur aan een zonnige of halfschaduwrijke plek in de tuin. Geniet maanden van deze schoonheid, want de bloeiperiode is van juli tot oktober. Laat jouw tuin schitteren met deze geweldige zomerbloeier.
| Aantal per m²: | 5 |
|---|---|
| Bij- en vlinder lokkend: | Oui |
| Bloei- en groeihoogte: | 70 - 80 cm |
| Bloeiperiode: | Julliet, Août, Septembre, Octobre |
| Bloemdiameter: | 10 cm |
| Bloemkleur: | Orange |
| Bol/knol maat: | I |
| Geleverd als: | Bulbe à fleurs ou tubercule |
| Geschikt als snijbloem: | Oui |
| Geschikt voor in pot: | Non |
| Geurend: | Oui |
| Hardheidszone: | 5, 6, 7, 8, 9 |
| Hert en knaagdier bestendig: | Oui |
| Per verpakking: | 1 |
| Plantafstand: | 25 - 30 cm |
| Plantdiepte: | 3 - 5 cm |
| Soort: | Dahlia |
| Standplaats / plantpositie: | Ombre partielle, Plein soleil |
| Type bol: | Fleur d'anémone |
| Verwildering: | Non |