Informations sur le produit "Dahlia Impression Festivo®"
Deze Halskraag Dahlia Impression Festivo mag er zijn, een rode warme kleur samen met een groot geel hart maakt dat deze zomerbloem heel speciaal is. Deze Halskraag is een bijzonder mooi soort uit ons assortiment en behalve mensen trekt deze schoonheid ook veel bijen en vlinders aan.
De hoogte van deze rode Halskraag Dahlia zal ongeveer tussen de 40 en 50 cm worden en zet haar maar lekker in de volle zon. Heerlijk toch dat je vanaf juli tot eind oktober kan genieten van deze aantrekkelijke bloemen? Een tuin vol met deze waanzinnige Dahlia’s en bijvoorbeeld de mooie Dahlia Pennylane die je tuin sfeer, kleur, en vorm zullen geven.
| Aantal per m²: | 5 |
|---|---|
| Bij- en vlinder lokkend: | Oui |
| Bloei- en groeihoogte: | 40 - 50 cm |
| Bloeiperiode: | Julliet, Août, Septembre, Octobre |
| Bloemdiameter: | 7,5 cm |
| Bloemkleur: | Rouge |
| Bol/knol maat: | I |
| Geleverd als: | Bulbe à fleurs ou tubercule |
| Geschikt als snijbloem: | Non |
| Geschikt voor in pot: | Oui |
| Geurend: | Non |
| Hardheidszone: | 5, 6, 7, 8, 9 |
| Hert en knaagdier bestendig: | Oui |
| Per verpakking: | 1 |
| Plantafstand: | 25 - 35 cm |
| Plantdiepte: | 3 - 5 cm |
| Soort: | Dahlia |
| Standplaats / plantpositie: | Ombre partielle, Plein soleil |
| Type bol: | Collarette |
| Verwildering: | Non |
| Winterhard: | No |