Informations sur le produit "Canna Pretoria"
Deze op wortelstok geleverde Canna 'Pretoria' is een echte tropische verschijning met haar opvallende bontgeel gestreepte bladeren en schitterende oranje bloemen met een vleugje rood. Ze bloeit van juli tot september en staat het liefst op een warme, zonnige plek waar ze optimaal kan stralen. Oorspronkelijk afkomstig uit de tropen, is deze plant dol op warmte en voelt ze zich heerlijk thuis in een zonnige tuin of op een beschutte patio. H
Het felgroene blad met goudgele strepen maakt Canna 'Pretoria' tot een levendig middelpunt in elke tuin, terwijl de vurige bloemen daar als vlammende accenten bovenuit steken. Deze Canna is een echte blikvanger, perfect om een exotisch tintje toe te voegen aan je border of pot. Ze combineert bovendien prachtig met donkerbladige soorten zoals Canna 'Black Knight', voor een krachtig en kleurrijk contrast.
Zodra de eerste nachtvorst in zicht is, haal je haar wortelstokken uit de grond om ze vorstvrij en droog te bewaren. Na de vorst kun je haar weer terugplaatsen en genieten van haar spectaculaire comeback. Ooit een geliefde modebloem in het Engeland van weleer, is deze Pretoria vandaag de dag nog altijd een exotische favoriet die elke tuin voorziet van flair, kleur en zomerse elegantie.
| Bij- en vlinder lokkend: | Non |
|---|---|
| Bloei- en groeihoogte: | 100 - 150 cm |
| Bloeiperiode: | Julliet, Août, Septembre |
| Bloemkleur: | Orange |
| Geleverd als: | Rhizome |
| Geschikt als snijbloem: | Non |
| Geschikt voor in pot: | Oui |
| Geurend: | Non |
| Hardheidszone: | 5, 6, 7, 8, 9 |
| Hert en knaagdier bestendig: | Oui |
| Per verpakking: | 1 |
| Plantafstand: | 30 cm |
| Plantdiepte: | 5 - 10 cm |
| Soort: | Canna |
| Standplaats / plantpositie: | Ombre partielle, Plein soleil |
| Verwildering: | Non |
| Winterhard: | No |
| aantal stuks: | 1 |