Informations sur le produit "Canna Black Knight"
Deze op wortelstok geleverde Canna 'Black Knight' is een exotische verschijning met diep donkerbruin tot bijna zwart lancetvormig blad en prachtige dieprode bloemen die fier boven het blad uitsteken. Haar bloeitijd is van juli tot september, en ze voelt zich het meest op haar gemak op een warme, zonnige plek. Oorspronkelijk afkomstig uit de tropen, is deze schoonheid dol op warmte en zonlicht.
De imposante bloemen worden prachtig gedragen door het contrasterende donkere blad, wat zorgt voor een dramatisch en weelderig effect in elke tuin of op het terras. Canna 'Black Knight' is een absolute must-have dankzij haar mysterieuze uitstraling en rijke, fluweelrode bloemen. Ze combineert ook prachtig met andere Canna-soorten zoals de bontere Canna 'Panache', voor een levendig en tropisch kleurenpalet.
Wanneer de eerste nachtvorst zich aandient, haal je haar het beste uit de grond. Bewaar de wortelstok op een vorstvrije, droge plek en plant haar na de vorstperiode weer terug. Canna's waren ooit dé modebloem in het Victoriaanse Engeland, en ook vandaag is de tijdloze Black Knight nog steeds een majestueuze blikvanger die de tuin verrijkt met kracht en elegantie.
| Bij- en vlinder lokkend: | Non |
|---|---|
| Bloei- en groeihoogte: | 100 - 150 cm |
| Bloeiperiode: | Julliet, Août, Septembre |
| Bloemkleur: | Rouge |
| Geleverd als: | Rhizome |
| Geschikt als snijbloem: | Non |
| Geschikt voor in pot: | Oui |
| Geurend: | Non |
| Hardheidszone: | 5, 6, 7, 8, 9 |
| Hert en knaagdier bestendig: | Oui |
| Per verpakking: | 1 |
| Plantafstand: | 30 cm |
| Plantdiepte: | 5 - 10 cm |
| Soort: | Canna |
| Standplaats / plantpositie: | Ombre partielle, Plein soleil |
| Verwildering: | Non |
| Winterhard: | No |
| aantal stuks: | 1 |