Informations sur le produit "Dahlia collection à feuilles sombres"
3x Dahlia American Pie®
3x Dahlia Braveheart®
3x Dahlia Pulp Fiction®
| Aantal per m²: | 5 |
|---|---|
| Bij- en vlinder lokkend: | Oui |
| Bloei- en groeihoogte: | 20 - 60 cm |
| Bloeiperiode: | Julliet, Août, Septembre, Octobre |
| Bloemkleur: | Rose, Rouge, Violet |
| Geleverd als: | Bulbe à fleurs ou tubercule |
| Geschikt als snijbloem: | Non |
| Geurend: | Non |
| Hardheidszone: | 5, 6, 7, 8, 9 |
| Hert en knaagdier bestendig: | Oui |
| Per verpakking: | 3 |
| Plantafstand: | 25 - 35 cm |
| Plantdiepte: | 3 - 5 cm |
| Soort: | Dahlia |
| Type bol: | Fleur simple |
| Verwildering: | Non |
| Winterhard: | No |
Customers also viewed