Informations sur le produit "Dahlia Wizard of Oz"
De Dahlia Wizard of Oz is een van de rijkst bloeiende Dahlia's. De bloemen van deze Dahlia zijn perfect symmetrisch en blijven maar komen. Tot diep in september blijven de bloemen van deze mooie Bal Dahlia. Verwijder regelmatig oude bloemen voor de mooiste bloei. De Dahlia bloeit van mei tot september en geeft je dus extra lang tuin plezier! De Dahlia Wizard of Oz is ook goed geschikt voor het planten in grote potten en bloembakken. Met zijn romantische roze kleur past deze dahlia perfect in elke tuin en op elk balkon.
| Aantal per m²: | 5 |
|---|---|
| Bij- en vlinder lokkend: | Non |
| Bloei- en groeihoogte: | 70 - 80 cm |
| Bloeiperiode: | Julliet, Août, Septembre, Octobre |
| Bloemdiameter: | 8 cm |
| Bloemkleur: | Rose |
| Bol/knol maat: | I |
| Geleverd als: | Bulbe à fleurs ou tubercule |
| Geschikt als snijbloem: | Oui |
| Geschikt voor in pot: | Oui |
| Geurend: | Non |
| Hardheidszone: | 5, 6, 7, 8, 9 |
| Hert en knaagdier bestendig: | Oui |
| Per verpakking: | 1 |
| Plantafstand: | 25 - 30 cm |
| Plantdiepte: | 3 - 5 cm |
| Standplaats / plantpositie: | Ombre partielle, Plein soleil |
| Type bol: | Balle |
| Verwildering: | Non |